Type voertuig: Trein
Voor: NS
De route loopt door: Amersfoort, Sneek, Urk, Heerenveen, Bunschoten, Leeuwarden, Lelystad, Soest, Lemmer, Nijkerk
Route lengte: 11 km.
Reistijd: 28 min.
Huidige tijd in de plaats: 03:49
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |