Type voertuig: Bus
Voor: NS
De route loopt door: Laren, Amersfoort, Hilversum, Soest, Baarn
Huidige tijd in de plaats: 20:04
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |
Hilversum |
Baarn |
Amersfoort Centraal |
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |
Hilversum |
Baarn |
Amersfoort Centraal |