Type voertuig: Bus
Voor: SunLine Transit Agency
De route loopt door: Palm Springs, La Quinta, Banning, Yucaipa, Palm Desert, Cathedral City, Highland, Beaumont, Calimesa, Indio
Route lengte: 143 km.
Reistijd: 357 min.
Huidige tijd in de plaats: 16:25
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |
Hwy 111 & Golf Center Pkwy |
Cook At Berger |
2Nd At Commerce |
Cal State San Bernardino |
San Bernardino Transit Center |