Type voertuig: Trein
Voor: NS
De route loopt door: Amersfoort, Wezep, Zwolle, Hattem, Utrecht, De Bilt, Soest, Hoevelaken, Nijkerk, Bilthoven
Route lengte: 104 km.
Reistijd: 262 min.
Huidige tijd in de plaats: 04:42
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |