Type voertuig: Trein
Voor: NS International
De route loopt door: Roosendaal, Soignies, Nieuwerkerk aan den IJssel, Rotterdam, Anderlecht, Alphen aan den Rijn, Molenbeek, Essen, Barendrecht, Krimpen aan den IJssel
Huidige tijd in de plaats: 05:23
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |