Type voertuig: Trein
Voor: NS
De route loopt door: Laren, Amersfoort, Hilversum, Soest, Baarn
Route lengte: 68 km.
Reistijd: 171 min.
Huidige tijd in de plaats: 23:49
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |
Amersfoort Schothorst |
Amersfoort Centraal |
Hilversum |