Type voertuig: Trein
Voor: NS
De route loopt door: Laren, Amstelveen, Bussum, Amersfoort, Diemen, Weesp, Hilversum, Soest, Baarn, Amsterdam
Route lengte: 37 km.
Reistijd: 93 min.
Huidige tijd in de plaats: 00:54
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |