Type voertuig: Trein
Voor: VIAS
De route loopt door: Neukirchen-Vluyn, Bochum, Straelen, Mülheim an der Ruhr, Krefeld, Gelsenkirchen, Essen, Mettmann, Gevelsberg, Grefrath
Route lengte: 195 km.
Reistijd: 487 min.
Huidige tijd in de plaats: 01:46
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |