Log in op je profiel
Rome
Dienstregeling
Vervoerders
Stopt
Tijdschrift
Chat
Beoordeling
Geschiedenis van veranderingen
Over het project
Bustime
POI
Keuze van stad
Rome
Dienstregeling
Bus 62
Route lengte: 13 km.
Reistijd: 35 min.
Voor:
Atac
online bekijken
de planning bewerken
Richting 1
Richting 2
4 onderweg
2 onderweg
Staz.Ne Tiburtina (Mb)
Lorenzo Il Magnifico/Pulci
Lorenzo Il Magnifico/G.Da Procida
Lorenzo Il Magnifico
Ravenna/Piazza
Torlonia/Villa Massimo
Torlonia/Nomentana
Nomentana/Trieste
Nomentana/Regina Margherita
Porta Pia
Xx Settembre/Piave
Xx Settembre/Min. Finanze
Bissolati
Barberini (Ma)
Tritone/Barberini (Ma)
Tritone/Fontana Trevi
S. Claudio
Corso/Minghetti
Plebiscito
Argentina
C.So Vittorio Emanuele/S. A. Della Valle
C.So Vittorio Emanuele/Navona
Chiesa Nuova
C.So Vittorio Emanuele/Tassoni
Ponte Vittorio Emanuele
Lgt Sassia/S. Spirito (H)
Cavalleggeri/S. Pietro
Crocifisso/Porta Fabbrica
P.Za Stazione S. Pietro (Fl)
omhoog
P.Za Stazione S. Pietro (Fl)
Fornaci/Mura Aurelie
Fornaci
Cavalleggeri/Fornaci
P.Za Della Rovere
Acciaioli
C.So Vittorio Emanuele/Tassoni
Chiesa Nuova
C.So Vittorio Emanuele/Navona
C.So Vittorio Emanuele/Argentina
Via Torre Argentina
Ara Coeli/Piazza Venezia
Corso/Ss. Apostoli
Corso/Minghetti
L.Go Chigi
Tritone/Fontana Di Trevi
Tritone/Barberini (Ma)
Barberini (Ma)
L.Go S. Susanna
Cernaia
Palestro
Porta Pia
Nomentana/Regina Margherita
Nomentana/Trieste
Torlonia/Nomentana
Ravenna/Villa Massimo
Ravenna/Piazza
Lorenzo Il Magnifico/Stamira
Lorenzo Il Magnifico/G.Da Procida
Staz.Ne Tiburtina (Mb)
omhoog
Google Play
App Store
Aansluiting
Github
Help
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Voor open gegevens in het openbaar vervoer
|
Blog
|
support@busti.me