Type voertuig: Bus
De route loopt door: Chilliwack, Coquitlam, Burnaby, Langley Township, Abbotsford, Surrey
Route lengte: 112 km.
Reistijd: 280 min.
Huidige tijd in de plaats: 16:55
online bekijken
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |
Richting 1 | Richting 2 |
---|---|
0 onderweg | 0 onderweg |